GOLDEN PROPERTIES Consulting ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi nekustamo īpašumu sfērā. Izmantojot savas zināšanas un pieredzi GOLDEN PROPERTIES Consulting nodrošina nekustamā īpašuma starpniecības, apsaimniekošanas un projektu vadības pakalpojumus. GOLDEN PROPERTIES Consulting ir LANĪDA izsniegtais sertifikāts Nr. AB-033, kas apliecina to, ka mēs korekti un juridiski nevainojami strādājam nekustamo īpašumu jomā.

GOLDEN PROPERTIES Consulting komandu veido profesionāli, kuriem piemīt zināšanas par mainīgo nekustama īpašuma tirgu un neizsīkstoša vēlme profesionāli attīstīties. Savas ilggadējas darbības laikā GOLDEN PROPERTIES Consulting ir iemantojuši klientu uzticību, kas ir pamats ilgtermiņa attiecību veidošana.

GOLDEN PROPERTIES Consulting - uzņēmums ar skaidru vīziju par to, kādiem ir jābūt kvalitatīviem pakalpojumiem nekustamo īpašumu industrija, kas klientiem nodrošina stabilitāti un profesionālus rezultātus nekustama īpašuma iegādes vai pārdošanas procesa. GOLDEN PROPERTIES Consulting izaicina tradīcijas un iestājas par pozitīvam pārmaiņām.